Sitemap: http://example.com/sitemap_location.xml
  Yeni Model Su Jeti      Kurumsal Firma Bilgileri      Referanslarımız      Makina Kullanım Klavuzları      Bunları Biliyormuydunuz      TEKNOJET TERMINATOR ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ   
 
Ana Sayfa > Makina Kullanım Klavuzları

Halı Sıkma Makinası Kullanma Klavuzu
28 Mayıs 2014
Halı Sıkma Kurutma Makinaları Kullanma Klavuzu
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

TEKNOJET HALI  SIKMA KURUTMA MAKİNASI KULLANMA KLAVUZU


 
           Boru Tipi Halı Sıkma makinaları Halılarda kırılmaya mahal vermeden 45 ile 90 saniye arasında sıkma ve  kurutma imkanı verir. Yıkanmış olan halıyı eğer halı sıkma makinasında kurutmamış olsaydınız hem halı uzun bir süre kuruyamıyacak hem etrafa kötü kokular yayacak hem de kesinlikle temizlenmeyecekti. 

         Halı Sıkma Makinası kesinlikle yetkili personel tarafından kullanılmalıdır. Makinanın elektrik fişi yetkili kişilerce takılmalı ve kesinlikle TOPRAKLAMA HATTI bağlanılmalıdır. Topraklama hattı bağlanılmayan makina çalıştırılmamalıdır.


Yıkanmış halı saat yönüne düzgün bir şekilde kıvrılıp makine içerisine yerleştirildikten sonra, makinenin kapağı kapatılır. 
Makinenin kapağının tam kapalı olmasına özen gösterilmesi gerekiyor!
Elektronik Pano olan makinelerde halının cinsine göre saniye ibresi 45 ile 90 saniye arasında ayarlanır.

Makine çalıştırılır. 
İsteğe bağlı olarak halı kurutulurken makinenin kapak kısmında bulunan su giriş borusundan makine içerisine su vererek durulama yapabilirsiniz.
Pano makineyi otomatik olarak ayarlanan sürede durdurduktan sonra tamburun tam durduğundan emin olarak makinenin kapağı açılır. 
2 - 3 saat dinlendirildikten sonra paketlenerek müşteriye teslim edilir.
DİĞER ÖZELLİKLERİ :Makinemiz sessiz ve titreşimsiz çalışır. Makinemiz 2 yıl garantilidir.* Makinemiz 45 - 90 saniye arasında 6 metrekarelik yıkanmış bir halının %90 - %95 oranında suyunu alır. Halıda %5-%10 nem kalır. *Kullanım hatalarından kaynaklanacak hatalar garanti kapsamı dışındadır.

http://www.halisikmamakinasi.com
 


Diğer Makina Kullanım Klavuzları Haberleri

Başlık Tarih
 
Köpük Püskürtme Makinası Kullanım Klavuzu13 Haziran 2014

..
En Çok Okunan
Video Galeri Küçük
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Sayfalar
ANASAYFA | KURUMSAL | ÜRÜNLERİMİZ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | KULLANIM KLAVUZU | EX-PROOF HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER | Çok Amaçlı Temizleyici Kimyasalları, Teknojet Terminator | FIRÇASIZ CİLALI KÖPÜKLÜ OTO YIKAMA ŞAMPUANI
PHS
google-site-verification: googlede293d3b3a720770.html