Sitemap: http://example.com/sitemap_location.xml
  Yeni Model Su Jeti      Kurumsal Firma Bilgileri      Referanslarımız      Makina Kullanım Klavuzları      Bunları Biliyormuydunuz      TEKNOJET TERMINATOR ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ   
 
Ana Sayfa > KULLANIM KLAVUZU

TEKNOJET HALI KURUTMA MAKİNASI
HALI KURUTMA VE SIKMA MAKİNASI KULLANMA KLAVUZU

Halılarda kırılmaya mahal vermeden 45 ile 90 saniye arasında kurutabilme kapasitesine sahip  Otomatik Sehpalı Yüksek Halı Kurutma Makinesi yıkanmış halıda %5 nem bırakmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

2.3 metre ile 4.50 metre iç tambur boyu. (İsteğe bağlı)
Paslanmaz krom tambur. (2.5 mm paslanmaz krom kalınlığı, 12 mm delik çapı.)
Elektrostatik Toz Boya
1200 Devir/dakika, 5.5 hp motor. (Motor sanayi elektriği ile çalışmaktadır!)
Zaman ayarlı pano sistemli 
6 adet AIRKRAFT körük, yere bağlantılı vibrasyon emici takoz.
Kolay kapak kilit sistemi.
Kapak kavrama sistemi.
Tazyikli durulama sistemi.
CE KALİTE BELGELİ
FAYDALI MODEL BELGELİ
KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Yıkanmış halıyı saat yönüne doğru  düzgün bir şekilde kıvrılıp makine içerisine yerleştirildikten sonra, makinenin kapağı kapatılır. Makinenin kapağının tam kapalı olmasına özen gösterilmesi gerekiyor!
Elektronik Pano olan makinelerde halının cinsine göre saniye ibresi 45 ile 90 saniye arasında ayarlanır. Makina içindeki halıyı 1200 devir dönerek hem kirini dışarıya atar ve bu arada halıyı sudan ve kirden arındırıp kurutma işlemi yapar.  İsteğe bağlı olarak halı kurutulurken makinenin kapak kısmında bulunan su giriş borusundan makine içerisine su vererek durulama yapabilirsiniz.Pano makineyi otomatik olarak ayarlanan sürede durdurduktan sonra tamburun tam durduğundan emin olarak makinenin kapağı açılır.
2 - 3 saat dinlendirildikten sonra paketlenerek müşteriye teslim edilir.

DİĞER ÖZELLİKLER

Makinemiz sessiz ve titreşimsiz çalışır.
Makinemiz 2 yıl garantilidir.*
Makinemiz 45 - 90 saniye arasında 6 metrekarelik yıkanmış bir halının %90 - %95 oranında suyunu alır.
Halıda %5-%10 nem kalır.
*Kullanım hatalarından kaynaklanacak hatalar garanti kapsamı dışındadır

             TEKNOJET YORGAN YIKAMA MAKİNASI KULLANMA KLAVUZU
 
Öncelikle Teknojet Yorgan Yıkama makinesını tercih ettiğiniz için sizleri kutlarız.
 
 Bu kullanma kılavuzunu  gerektiği her an danışabilmeniz için özenle saklayınız.
 
Yorgan Yıkama  makinesinin satılması, devri veya nakli durumlarında da, yeni sahibinin faydalanabilmesi için bu kılavuz makineyle beraber saklanmalıdır.
 
 Talimatları dikkatlice okuyunuz; montaj, kullanım ve güvenliğe ilişkin önemli bilgiler içermektedir. Öncelikle Yorgan  makinesinin taşıma esnasında hasar görmemiş olduğunu kontrol ediniz. Hasar görmüş ise monte etmeyiniz. Satıcıya başvurunuz. Taşıma sırasında Makine ile birlikte gelen rediktör ve motor muhafazasını Tüm parçaları muhafaza ediniz . Yorgan Yıkama  makinesını   düz ve sert bir zemine yerleştiriniz, duvar veya mobilyalara dayamayınız.  Yerleştirilecek zemin tam düz değilse makinenın   ayaklarının altına darbe emici özel takozlar kullanınız. Takozları sıkarak veya gevşeterek dengeyi sağlayınız. eğim açısı, makinenin üst tezgahına göre 2° den fazla olmamalıdır. Sağlıklı bir dengeleme, yorgan yıkama makinanınıza sağlam bir duruş kazandıracağı gibi, çalışması esnasındaki sarsıntı, gürültü ve hareketlilikleri de önleyecektir. Zeminde moket veya halı olması halinde, ayarı makinenin altında havalandırma olabilecek şekilde yapınız .
 
Su ve elektrik bağlantıları Su besleme hortumunun takılması
 
 Giris hortumunu 3/4 gaz vidalı baglantı kullanarak bir soguk su musluguna baglayın  Baglantıyı yapmadan önce, iyice temiz olana kadar suyun akmasına izin verin. 2. Su besleme hortumunu arka kısmının üst sağ köşesinde bulunan su girişine vidalayarak makineye bağlayınız . Hortumda katlanma ve ezilme olmamasına dikkat ediniz. ! Musluğun su basıncının Teknik Veriler tabelasında belirtildiği gibi olması gerekir  Besleme hortumunun boyu yetersizse yetkili bir satıcı mağaza veya teknisyene başvurunuz. ! Kesinlikle daha önceden kullanılmış hortum kullanmayınız. ! Makine ile birlikte verilen hortumları kullanınız.
 
makinenıza yeterli miktarda köpürmeyen kimyasal kullanınız. Köpüren kimyasal veya deterjan kullandığınızda makinenız verimli olarak çalışmaz teknik arızalara sebebiyet verir. Bu nedenle KESİNLİKLE KÖPÜRMEYEN MATİK SIVI KİMYASAL KULLANINIZ
 
makinenın elektrik montajını yetkili kişilere yaptırınız. Yetkisiz kişilere montaj kesinlikle yaptırmayınız. Yorgan Yıkama makinesına Kesinlikle  TOPRAKLAMA HATTI çektiriniz. Topraklama Hattı çekilmemiş makineyı kesinlikle kullanmayınız.
 
Makine panonun içersinde zaman ayarlama mekanızması sayesinde bir dakika sağ yöne döner, durur ve bir dakika sol yöne doğru döner. Bu şekilde yarım saat çalışıp durur. Su boşaltması makinenın altında bulunan küresel vanadan yapabilirsiniz.
 
Yorgan Yıkama makinesının üretim amacı sadece yorgan yıkamak içindir. Makineyi amacı dışında kullanmayınız. Makinenın içinde canlı varlık hayvan yada başka bir madde yıkamada kullanmayınız
 
 
..
En Çok Okunan
Video Galeri Küçük
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Sayfalar
ANASAYFA | KURUMSAL | ÜRÜNLERİMİZ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | KULLANIM KLAVUZU | EX-PROOF HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER | Çok Amaçlı Temizleyici Kimyasalları, Teknojet Terminator | FIRÇASIZ CİLALI KÖPÜKLÜ OTO YIKAMA ŞAMPUANI
PHS
google-site-verification: googlede293d3b3a720770.html